RHINE STRIPE POLO

105.99 

Categories: ,

Description

ABOUT

The Rhine Stripe Polo is a classic transitional layer. With a ribbed collar and cuff and button placket to the chest, this polo will look stylish wherever you are.
SIZE AVAILABLE
S
COMPOSITION
Shell: 100% Cotton
CARE INSTRUCTION
Do not use biological washing detergent,Wash with similar colours,Wash inside out,Do not iron on print
PERKTHIMI

RRETH

Rhine Stripe Polo është një shtresë klasike kalimtare. Me një jakë me shirita dhe manshete dhe një çarçaf me butona në gjoks, kjo polo do të duket elegante kudo që të jeni.
MADHËSIA E DISPONUESHME
S
PËRBËRJA
Predha: 100% pambuk
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent larës biologjik, Lajeni me ngjyra të ngjashme, Lajeni brenda jashtë, Mos hekurosni në printim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RHINE STRIPE POLO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *