MUSTO TEE

52.99 

Categories: ,

Description

ABOUT

82020

Featuring a large Musto sailing graphic across the chest and constructed with 100% comfortable cotton jersey, The Musto T-Shirt is a must-have staple for this Spring/Summer.
AVAILABLE SIZE
M      L    XL    XXL
COMPOSITION
Shell: 100% Cotton
EXPLORE ALL FEATURES
• Comfortable cotton jersey • Round neck with back neck binding • Ribbed collar • Musto Sailing graphic to chest
CARE INSTRUCTION
Do not use biological washing detergent,Do not use fabric softener,Wash with similar colours,Wash inside out,Do not iron on print
PERKTHIMI

RRETH

82020

Me një grafikë të madhe lundrimi Musto përgjatë gjoksit dhe të ndërtuar me fanellë 100% të rehatshme pambuku, bluza Musto është një element kryesor i domosdoshëm për këtë pranverë/verë.

MASAT E DISPONUESHME

M       L     XL      XXL
PËRBËRJA
Predha: 100% pambuk
EKSPLORO TË GJITHA KARAKTERISTIKAT
• Triko të rehatshme prej pambuku • Qafë e rrumbullakët me lidhje me qafën e pasme • Jakë me shirita • Grafik Musto Sailing në gjoks
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent larës biologjik, Mos përdorni zbutës rrobash, Lani me ngjyra të ngjashme, Lani brenda jashtë, Mos hekurosni në printim

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MUSTO TEE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *