NON-SLIP MELAMINE MUG – LOMBOK, 6 PCS

48.00 

Available on backorder

Category:

Description

67004

Melamine mug from the LOMBOK collection, non-slip ring at the base, resistant and stackable
Ideal to enjoy a good coffee on board. Dishwasher safe.

PERKTHIMI:

Turi melamine nga koleksioni LOMBOK, unazë që nuk rrëshqet në bazë, rezistente dhe e grumbullueshme
Ideale për të shijuar një kafe të mirë në bord. I sigurt në larës enësh.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NON-SLIP MELAMINE MUG – LOMBOK, 6 PCS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *