MELAMINE DESSERT PLATE, LIVING, 6 PCS

43.00 

Available on backorder

Description

18003

The melamine dessert plate from the Living collection is lightweight with a non-slip base.
The coral design in beige on navy blue is elegant and modern, perfect for all occasions.

Perkthimi:

Pllaka melamine nga koleksioni Living është e lehtë me një bazë që nuk rrëshqet. Dizajni koral në ngjyrë blu dhe bezhë është elegant dhe modern, i përsosur për të gjitha rastet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MELAMINE DESSERT PLATE, LIVING, 6 PCS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *