NON-SLIP BLACK MELAMINE DINNER PLATE – LOMBOK, 6 PCS

65.00 

Available on backorder

Category:

Description

67021

Square melamine dinner plate from the LOMBOK collection, made of black melamine.                      Designed for modern sailors and designed according to the new lines of the boats.

PERKTHIMI:

Pjatë darke melamine katrore nga koleksioni LOMBOK, prej melamine të zezë.

Projektuar për marinarët modernë dhe projektuar sipas linjave të reja të varkave.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NON-SLIP BLACK MELAMINE DINNER PLATE – LOMBOK, 6 PCS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *