Sale!

WOMEN’S PIQUE POLO SHIRT

72.00 

Categories: ,

Description

ABOUT

80617

An everyday wardrobe staple, the classic cotton pique construction of this polo supplies soft and breathable comfort, while ribbed collar and cuffs tailor the fit. Layer it up or wear alone this season.
COMPOSITION
Shell: 100% Cotton
CARE INSTRUCTION
Do not use biological washing detergent,Wash with similar colours,Iron on reverse,Wash inside out
PERKTHIMI

RRETH

80617

Një element kryesor i veshjeve të përditshme, konstruksioni klasik i pambukut i kësaj polo ofron rehati të butë dhe të frymëmarrjes, ndërsa jaka me shirita dhe prangat përshtaten me përshtatjen. Shtresojeni ose vishni vetëm këtë sezon.
PËRBËRJA
Predha: 100% pambuk
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent larës biologjik, Lajeni me ngjyra të ngjashme, Hekurosni në anën e pasme, Lajeni nga brenda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WOMEN’S PIQUE POLO SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *