STIVALETTI HIKING

70.00 

Available on backorder

Description

 P57420

Descrizione

Stivaletti in neoprene per una eccellente protezione dal freddo, con rinforzi in gomma su alluce, tallone e collo piede.Zip anticorrosione e suola antiscivolo non marcante

Përshkrim

Çizme neoprene për një mbrojtje të shkëlqyeshme nga i ftohti, me përforcime gome në gishtin e madh, thembër dhe këmbë. Zip kundër korrozionit dhe taban pa rrëshqitje që nuk shënon

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “STIVALETTI HIKING”

Your email address will not be published. Required fields are marked *