SEABOB F5

14,900.00 

Available on backorder

Description

SEABOB F5

Magjia verore si perhere vjen vetem ne CREW SHOP!!!!

Nëse jeni duke kërkuar adrenalinen maksimale, SEABOB F5 eshte zgjedhja e duhur. Fale 4 marsheve te ndryshem ju do te keni mundesine te zgjidhni vete se cfare lloj xhiroje deshironi te beni ne det.

Me nje shpejtesi maksimale prej 15km/h si poshte ashtu dhe siper ujit, SEABOB F5 ka raportin me perfekt te peshes (vetem 29kg) dhe fuqise motorrike.
Ne ngjyra nga me te ndryshmet, super i manovrueshem dhe i thjeshte ne perdorim ky mjet spektakolar do e bej kete vere shume me te vecante per ju.

Ju presim ne CREW SHOP!

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEABOB F5”

Your email address will not be published. Required fields are marked *