GOMMONET

20.00 

Available on backorder

Description

 6464482

Descrizione

Detergente formulato per la pulizia dei gommoni di ogni materiale. Si spruzza sulla superficie strofinando con una spugna bagnata e quindi si risciacqua. Flacone da lt.0,75. Conf. da 12 pz.

Unità di misura

N
Perkthimi:

6464482

GOMMONET LT.0.75

Përshkrim

Detergjent i formuluar për pastrimin e anijeve të fryrë nga çdo material. Spërkatet në sipërfaqe duke e fërkuar me një sfungjer të lagur dhe më pas shpëlahet. Shishe 0.75 litra. Pako prej 12 copë.
Njësia matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GOMMONET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *