W SIREN RUGGER

103.00 

Categories: ,

Description

W SIREN RUGGER

No.

30351
Trendy marine style rugger
A trendy rugger with all the right details for an authentic marine style. A staple for the slightly cooler days when you want a long sleeve.
Weight500g

Select size:

FEATURES:
Cotton Jersey knit
Twill collar and placket contrast
Rib at cuffs
Side splits
HH® embroidered logo at chest
PERKTHIMI:
W SIREN RUGGER
NO.
30351
Triko në modë në stilin detar
Një  triko në modë me të gjitha detajet e duhura për një stil autentik detar. Një element kryesor për ditët pak më të freskëta kur dëshironi një mëngë të gjatë.
Pesha: 500g
MASAT E DISPONUESHME:

TIPARET
Thurje triko pambuku
Kontrast me jakë twill dhe çarçafë
Brinjë në pranga
Ndarje anësore
Logo e qëndisur HH® në kraharor

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “W SIREN RUGGER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *