Sale!

W HH LOGO SINGLET

63.00 

Categories: ,

Description

W HH LOGO SINGLET

No.

33838
Our classic cotton singlet is a women’s cut that features a large HH® logo on the chest.
A sleeveless tank top in an up-to-date fit. Lightweight and comfortable quality 100% cotton single jersey T-shirt manufactured in Europe. A classic style that features a large HH® logo on the chest.
Weight205g

Select size:

FEATURES:
Helly Hansen® logo artwork across the chest
PERKTHIMI:
W HH LOGO SINGLET
NO.
33838
Bluza jonë klasike prej pambuku në një prerje femrash që përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Një top tank pa mëngë në një përshtatje të përditësuar. Bluzë e lehtë dhe me cilësi të rehatshme 100% pambuk, fanella e prodhuar në Evropë. Një stil klasik që përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Pesha: 205 g
MASAT E DISPONUESHME:

TIPARET
Punime artistike me logon Helly Hansen® në gjoks.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “W HH LOGO SINGLET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *