Sale!

PS CREW SWEAT

122.40 

Categories: ,

Description

20654

PS CREW SWEAT

Who doesn’t love a classic sweatshirt. HH logo placements allow for you brand to sit front and centre. Pile it high

and let it fly.

FEATURES:

  • Designed for easy logo application
  • Organic cotton

Color: Black; Red

 

Kujt nuk i pëlqen një xhup klasik. Vendosjet e logos HH lejojnë që marka juaj të qëndroje përpara dhe në qendër. Mblidheni lart

dhe le të fluturojë.

TIPARET:

Projektuar për aplikim të lehtë të logos
Pambuk organik

Ngjyra: E zezë; E kuqe

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PS CREW SWEAT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *