Sale!

MEN’S CALSHOT TRUNKS

85.50 

Category:

Description

55693

These stylish swimming trunks for men are among our most popular trunks. Made from quick-dry nylon with a perfect fit and length in a range of exciting colors, these shorts are all you need for fun in the sun this summer!
DETAILS
Care Instructions:
Wash dark colours separately,Use mild soap,Iron on reverse,Wash inside out
Weight:
200g
FEATURES
Drawstring Adjustment Inside Waistband
Slant Hip Pockets with Mesh Lining
Back Pocket with Fastener Closure
Inner Mesh Brief
HH® Logo On Thigh

PERKTHIMI:

Këto mbathje noti elegant për meshkuj janë ndër mbathjet tona më të njohura. Të bëra nga najloni që thahet shpejt me një përshtatje dhe gjatësi të përsosur në një gamë ngjyrash emocionuese, këto pantallona të shkurtra janë gjithçka që ju nevojitet për t’u argëtuar në diell këtë verë!
DETAJE
Udhëzimet e kujdesit:
Lani ngjyrat e errëta veçmas, Përdorni sapun të butë, Hekurosni në anën e pasme, Lani nga brenda
Pesha:
200 gr
TIPARET
Rregullimi i kordonit të tërheqjes brenda brezit të belit
Xhepa të pjerrët në ijë me rreshtim rrjetë
Xhep i pasmë me mbyllje lidhëse
Inner Mesh Brief
Logoja HH® në kofshë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEN’S CALSHOT TRUNKS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *