Sale!

K DAYBREAKER 2.0 JACKET

42.75 

Categories: ,

Description

K DAYBREAKER 2.0 JACKET

No.

40362
The perfect lightweight fleece jacket for any occasion, using our Polartec® 100g/m² fleece quality.
Fiber Content100% Polyester (Recycled)
Weight135g

Select size:

FEATURES
Polartec® Recycled Fleece
YKK® Quality Front Zipper
Raglan Sleeves For Freedom Of Movement
Thumb Holes At Sleeve Hem
Chin Guard For Protection and Comfort
Embroidered HH® Logo
PERKTHIMI
K DAYBREAKER 2.0 JACKET
NO
40362
Xhaketa perfekte e lehtë e leshit për çdo rast, duke përdorur cilësinë tonë të leshit Polartec® 100g/m².
Përmbajtja e fibrave: 100% poliestër (i ricikluar)
Pesha: 135 g
MASAT E DISPONUESHME

TIPARET
Fleece e ricikluar Polartec®
Zinxhir i përparmë cilësor YKK®
Mëngë Raglan Për Lirinë e Lëvizjes
Vrimat e gishtit të madh në skajin e mëngës
Mbrojtës i mjekrës për mbrojtje dhe rehati
Logo e qëndisur HH®

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “K DAYBREAKER 2.0 JACKET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *