Sale!

JUNIORS’ HH LOGO T-SHIRT

38.00 

Categories: ,

Description

41709
JUNIORS’ HH LOGO T-SHIRT
Our classic HH® logo T-shirt comes in 97% organic cotton with 3% elastane for durability and stretch.
Weight: 170g
FEATURES
Organic Cotton
Round Neck Self Fabric
Fold Up Hem and Sleeve Opening with Double Top Stitch
Printed HH® Brand Logo At Front
PERKTHIMI
41709
T-shirt me LOGO për JUNIORS HH
Bluza jonë klasike me logo HH® vjen me 97% pambuk organik me 3% elastan për qëndrueshmëri dhe shtrirje.
Pesha: 170 g
TIPARET
Pambuk organik
Vetë pëlhurë me qafë të rrumbullakët
Paloseni buzën dhe hapjen e mëngëve me thurje të dyfishtë të sipërme
Logoja e markës HH® e printuar në pjesën e përparme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “JUNIORS’ HH LOGO T-SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *