GANCIO INOX SBLOCCA ANCORA

78.56 

Available on backorder

Description

 0202455

Descrizione

Gancio sblocca ancora in acciaio inox. Serve per liberare l’ancora incastrata nelle catenarie o nelle cime e catene di altre imbarcazioni. Dim. Ø mm 16, lunghezza mm 300.

Përshkrim

Hook zhbllokon spirancën prej çeliku inox. Përdoret për të liruar spirancën e mbërthyer në katenë ose në litarët dhe zinxhirët e varkave të tjera. Përmasat Ø 16 mm, gjatësia 300 mm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GANCIO INOX SBLOCCA ANCORA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *