ZAINO STAGNO LT.63

200.00 

Description

 P58048

Descrizione

Zaino stagnofabbricato in PVC 500D rosso molto resistente. Stagno IP66. Dotato di chiusure per piegatura del collo e cinghie con fibbie, retro e spallacci molto confortevoli, imbottiti e traspiranti (schiuma e rete). Munito di una impugnatura per il trasporto e cinghia ventrale con due taschine.Dimensioni : Ø cm 36, altezza sacco chiuso cm. 62, capacità lt. 63

Unità di Misura

N
Perkthimi:

P58048

Përshkrim

Çantë shpine kallaji e bërë nga PVC e kuqe shumë rezistente 500D. IP66 i papërshkueshëm nga uji. E pajisur me mbyllëse të palosshme të qafës dhe rripa me kopsa, shumë të rehatshme, të mbushura dhe me frymë (shkumë dhe rrjetë) rripa për shpinë dhe shpatulla. E pajisur me një dorezë mbajtëse dhe rrip ventral me dy xhepa. Përmasat: Ø 36 cm, lartësi e çantës së mbyllur cm. 62, kapaciteti lt. 63
Njësia matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZAINO STAGNO LT.63”

Your email address will not be published. Required fields are marked *