TORCIA FRONTALE A LED MODELLO F9

30.67 

Category:

Description

 P67366

Descrizione

Lampada frontale a LED con 9 modalità. 3 tipi di fasci di luce: sottile, largo e rosso con 3 modalità ciascuno. Testa girevole e fascia per la testa regolabile. Fischietto SOS integrato sulla fascia per la testa. Impermeabilità: IPX5, batterie 3 x AAA (non incluse). Dimensioni mm 60x35x45, peso g 60 (senza batterie)

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

P68366

 

Drite Frontale me Drite Led

Përshkrimi:

Fener LED me 9 mënyra. 3 lloje të rrezeve të dritës: të hollë, të gjerë dhe të kuq me 3 mënyra secila. Koka e rrotullueshme dhe brezi i kokës i rregullueshëm. Bilbil SOS i integruar në shiritin e kokës. I papërshkueshëm nga uji: IPX5, 3 x bateri AAA (nuk përfshihen). Përmasat 60x35x45 mm, pesha 60 g (pa bateri)
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TORCIA FRONTALE A LED MODELLO F9”

Your email address will not be published. Required fields are marked *