RICAMBI PAR MAX

133.00 

Available on backorder

Description

1616570

Descrizione:

Pressostato di ricambio alta pressione 40 psi, completo di adattatore per vecchia e nuova serie Par Max 4

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

1616570

NDËRFAQËS KËMBIMI

Përshkrimi:

Zëvendësues ndërprerës me presion të lartë 40 psi, i kompletuar me përshtatës për serinë e vjetër dhe të re Par Max 4.
Njësia Matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “RICAMBI PAR MAX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *