DOCCIA DI RICAMBIO DRITTA

20.99 

Description

2424219

Descrizione:

Doccia con testa in ottone cromato e impugnatura in ABS bianco, con pulsante push-off. Attacco 1/2” maschio. Per tubo art. 2424212/4 o similari.

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

2424219

Koke Dushi

Përshkrim

Dush me kokë bronzi të kromuar dhe dorezë të bardhë ABS, me buton shtypi. Lidhje 1/2 ”mashkullore. Për artin e tubave. 2424212/4 ose të ngjashme.
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DOCCIA DI RICAMBIO DRITTA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *