BOCCOLA IN OTTONE SERIE SPECIALE

47.01 

Available on backorder

Description

 2732125

Descrizione:

Boccola idrolubrificata, serie speciale in ottone e gomma, Ø interno ed esterno metrico

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

2732125

Tufë e hidrolubrifikuar Ø MM.25

Përshkrim:

Tufë e hidrolubrifikuar, seri speciale prej bronzi dhe gome, metrikë e brendshme dhe e jashtme
Njësia matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOCCOLA IN OTTONE SERIE SPECIALE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *