VOLANTE T22 BIANCO Ø MM.350

81.99 

Available on backorder

Description

 4345235

Descrizione

Volante a 6 razze con impugnatura e razze in acciaio inox rivestite di poliuretano morbido, cono universale

Unità di misura N

Përshkrim

Timon me 6 koka me dorezë dhe kthesa në çelik të veshur me poliuretani të butë, kon universal

Njësia e masës N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “VOLANTE T22 BIANCO Ø MM.350”

Your email address will not be published. Required fields are marked *