TUMBLER

2,382.18 

Available on backorder

Description

0307709

Descrizione:

Verricelli da tonneggio, base e campana in acciaio inox Aisi 316, motore stagno IP67. Riduttore in alluminio anodizzato. Per barche 14-18 mt. Campana Ø mm. 142. 1000W, 24V, Tiro max istantaneo 1000 Kg., Velocità di recupero 27 mt/min, Peso 17,3 Kg.

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

0307709

CIKRIK ANKORIMI 1000W 24V KAMBANA Ø MM.142

Përshkrimi:

Çikrikë ankorimi, bazamenti dhe zile në çelik inox Aisi 316, motor i papërshkueshëm nga uji IP67. Reduktues në alumin të anodizuar. Për varkat 14-18 mt. Zile Ø mm. 142. 1000W, 24V, Tërheqja maksimale e menjëhershme 1000 Kg.Shpejtësia e rikuperimit 27 mt/min, Pesha 17,3 Kg.
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TUMBLER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *