TOWEL SET ANCHORS SANTORINI – ACQUA, 3 PC

105.00 

Description

53107

Set de toallas de 3 piezas SANTORINI fabricado en rizo de alta calidad de 550gr.
De tacto aterciopelado, con texturas y bordados, las toallas para baño, ducha y bidet de esta elegante colección son ideales para dar un sutil toque náutico al baño de cualquier embarcación.

Perkthimi

Set peshqirësh SANTORINI 3-copë me cilësi të lartë, 550gr.
Peshqirë me qëndisje. Peshqirët e banjës, dushit dhe bidetit në këtë koleksion elegant janë ideale për t’i dhënë një prekje delikate banjës së çdo varke.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TOWEL SET ANCHORS SANTORINI – ACQUA, 3 PC”

Your email address will not be published. Required fields are marked *