PROIETTORE IN LEGA LEGGERA

202.00 

Available on backorder

Description

4040403

Descrizione

Proiettore in lega leggera di colore bianco stagno a led 9 x 3W con base cromata. Luce fredda bianca. Orientabile e sfilabile dalla base fornito di cavo spiralato, presa e spina. Potenza luminosa 545 lumens. Alimentazione 12/24V

Unità di Misura:

N
PERKTHIMI:

4040403

PROJEKTOR 12 / 24 V 

Përshkrimi:

Projektor 9 x 3W i papërshkueshëm nga uji me aliazh të lehtë të bardhë me bazë të kromuar. Dritë e bardhë e ftohtë. E rregullueshme dhe e lëvizshme nga baza, e furnizuar me kabllo spirale, prizë dhe prizë. Fuqia e dritës 545 lumens. Furnizimi me energji 12 / 24 V
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PROIETTORE IN LEGA LEGGERA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *