PORTACHIAVI IN EVA

23.00 

Available on backorder

Description

 1414031

Descrizione

Modello fuoribordo in EVA, morbidi e galleggianti, ricorperti da pellicola vinilica protettiva colorata, atossica e resistente.. Modello fuoribordo confezione da 10 pz.

Përshkrim

Modeli i jashtëm në EVA, i butë dhe lundrues, i mbuluar me film vinyl me ngjyrë mbrojtëse, jo toksik dhe rezistent.Paketimi i modelit të jashtëm me 10 copë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “PORTACHIAVI IN EVA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *