IMPERMEABILIZZANTE

35.00 

Description

 6440302

Descrizione

Idrorepellente per tessuti, tende, cuoio, pelle, scarpe, capotte, teloni, ecc. Forma un film invisibile che evita la penetrazione dell’acqua e non altera il colore dei materiali. Aerosol da ml. 400. Conf. 6 pz.

Unità di Misura

N
Perkthimi:

6440302

Mbrojtes Motorri ML. 400

Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji për pëlhura, perde, lëkurë, këpucë, tendë, pëlhurë gomuar, etj. Formon një film të padukshëm që parandalon depërtimin e ujit dhe nuk ndryshon ngjyrën e materialeve. Aerosol ml. 400. Pako me 6 copë.
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “IMPERMEABILIZZANTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *