GELCOAT FILLER

22.99 

Description

6440063

Descrizione:

Stucco bicomponente di colore bianco per impermeabilizzare e riparare piccoli fori o graffi su fibre di vetro o gelcoat. La confezione contiene il gelcoat, l’indurente e una pratica spatola per l’applicazione. Verniciabile con qualsiasi vernice marina. Comodissimo per riparazioni veloci su qualsiasi superficie in vetroresina (barche, camper, ecc..) Barattolo g 241

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

6440063

Mbushes i Bardhe

Përshkrimi:

Mbushës i bardhë me dy përbërës për hidroizolimin dhe riparimin e vrimave të vogla ose gërvishtjeve në fibrat e xhamit ose xhel. Paketa përmban xhaketë xhel, forcues dhe një shpatull praktik për aplikim. Lyhet me çdo bojë detare. Shumë i përshtatshëm për riparime të shpejta në çdo sipërfaqe prej tekstil me fije qelqi (anije, kampe, etj.) Kavanoz 241 g
Njësia matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GELCOAT FILLER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *