FANALE SERIE 55 FONDA DHR

154.00 

Available on backorder

Description

4040166

Descrizione:

Fanali dl via omologati R.I.Na. e MED 96/98 – EC per imbarcazioni commerciali in policarbonato nero, completi di attestato di omologazione all’interno del fanale. Forniti senza lampadina.

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

4040166

 

Dritë e zezë me dritë të bardhë 360 °

Përshkrim

R.I.Na. dhe MED 96/98 – EC për anijet komerciale në polikarbonat të zi, të kompletuara me certifikatë miratimi brenda dritës. Furnizohet pa llambë.
Njësia matëse

Jo

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FANALE SERIE 55 FONDA DHR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *