CAPOCORDA IN PVC BIANCO

3.99 

Description

 0808933

Descrizione:

Capocorda termorestringente in PVC bianco morbido. Per rifinire in modo rapido e sicuro cime e trecce. Confezione 10 pz

Unità di Misura:

CF
Perkthimi:

0808933

Terminal i tkurrshëm per cime

Përshkrim

Terminal i tkurrshëm me nxehtësi në PVC të bardhë të butë. Për përfundimin e shpejtë dhe të sigurt të majave dhe gërshetave. Paketë prej 10 copë
Njësia Matëse:

CF

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CAPOCORDA IN PVC BIANCO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *