BOCCOLA IN RESINA SERIE SPECIALE

32.00 

Available on backorder

Description

 2732525

Descrizione:

Boccola idrolubrificata, serie speciale in resina e gomma, Ø interno ed esterno metrico

Unità di misura

N
Perkthimi:

2732525

BUSH RESIN MM.25

Përshkrim:

Bush i hidrolubrifikuar, seri të veçanta në rrëshirë dhe gome, metrikë të brendshme dhe të jashtme
Njësia matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “BOCCOLA IN RESINA SERIE SPECIALE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *