ZANZARIERA PER PORTA

163.99 

Available on backorder

Categories: ,

Description

 P2351460

Descrizione:

Zanzariera in rete di poliestere, nastro di piombo per porte di discesa alle cabine. Grazie alla striscia di piombo contenuta nel bordo la zanzariera mantiene la posizione e vi ritorna una volta sollevata e passati per accedere nella cabina.

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

P2351460

RRJETA MUSHKONJASH MM.900X1800

Përshkrim:

Rrjetë kundër mushkonjave në poliestër, shirit plumbi për dyert që të çojnë në kabina. Falë shiritit të plumbit që gjendet në buzë, rrjeta e mushkonjave ruan pozicionin dhe kthehet vetëm në të dhe kalon për të hyrë në kabinën.

Njësia e Matjes:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZANZARIERA PER PORTA”

Your email address will not be published. Required fields are marked *