SPAZZOLA BIANCA EXTRA STRONG

42.00 

Description

 0920140

Descrizione:

Spazzola in legno verniciato con setole di alta qualità e paraurti in gomma antiurto di protezione. Innesto rapido a scatto quick-release. Dim. mm. 240x155x85, versione colore Bianca extra dura, per lavaggi di ponti in teak e antiscivolo. Non usare su superfici verniciate e vetri. Resistente ai prodotti chimici.

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

0920140

FURCE E BARDHE EKSTRA E FORTE

Përshkrimi:

Furçë druri e lyer me qime të cilësisë së lartë dhe parakolpë gome të papërshkueshëm nga goditja. Bashkim i parakohshëm i lëshimit të shpejtë. Dim. Mm. 240x155x85, version ekstra i fortë i bardhë, për larjen e kuvertave të dru tik dhe anti-rrëshqitje. Mos e përdorni në sipërfaqe të lyer dhe xhami. Rezistent ndaj kimikateve.
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SPAZZOLA BIANCA EXTRA STRONG”

Your email address will not be published. Required fields are marked *