SEDILE CALSSIC LARGE PLUS AUTOREGGENTE

366.20 

Available on backorder

Category:

Description

 6363050

Descrizione

Combina qualità, bellezza e comfort con un design innovativo. Fabbricato in schiuma poliuretanica, rivestito in tessuto sumbrella. Il fondo rinforzato in PVC antiscivolo evita l’abrasione e l’usura su superfici ruvide. Schienale e poggiapiedi con cerniera regolabile in 6 posizioni da verticale a orizzontale per un piacevole comfort a bordo, in campeggio, in spiaggia, in giardino, ecc… Galleggia in caso di caduta in acqua. Completodi maniglia per il trasporto. dim. cm. 145X48X8 peso 4kg.

Unità di misura N

Përshkrim

Kombinon cilësinë, bukurinë dhe komoditetin me një dizajn inovativ. Prodhuar në shkumë poliuretani, e mbuluar me pëlhurë sumbrella. Pjesa e poshtme e përforcuar PVC e rrëshqitshme parandalon konsumimin dhe konsumimin në sipërfaqe të ashpër. Mbështetëse dhe mbështetëse për këmbët me rregullim me zinxhir në 6 pozicione nga vertikale në horizontale për një komoditet të këndshëm në bord, kampe, në plazh, në kopsht, etj … Noton në rast të rënies në ujë. I plotë me dorezë mbajtëse. i zbehtë cm. 145X48X8 pesha 4 kg.

Njësia e masës N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SEDILE CALSSIC LARGE PLUS AUTOREGGENTE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *