POMPA MV44 G

1,909.00 

Available on backorder

Description

 1616603

Descrizione

Pompa autoadescante con corpo pompa in bronzo e girante in lega di ottone. Tenuta meccanica di alta qualità, Rotore in acciaio inox 316, giunto meccanico ad alta precisione in acciaio inox 316 e NBR. Statore flottante di alta qualità in NBR. Rumorosità e vibrazioni contenute. Per acque nere e grigie. Portata lt/min 50

Unità di Misura:

N
Perkthimi:

1616603

POMPË MV44 G 24V

Përshkrimi:

Pompë vetë-mbushëse me trup të pompës prej bronzi dhe shtytëse prej aliazh bronzi. Grumbullim mekanik me cilësi të lartë, rotor çelik inox 316, çelik inox 316 me precizion të lartë dhe bashkim mekanik NBR. Statori lundrues me cilësi të lartë i bërë nga NBR. Zhurmë dhe dridhje të ulëta. Për ujë të zi dhe gri. Shpejtësia e prurjes lt / min 50
Njësia Matëse:

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPA MV44 G”

Your email address will not be published. Required fields are marked *