POLTRONCINA IN LEGA PIEGHEVOLE

357.00 

Available on backorder

Category:

Description

 6363152

Descrizione

Poltroncina pieghevole in lega leggera anodizzata. Sedile e schienale in tela acrilica, colore blu imbottita con doppia cucitura. Dimensioni cm. 81x52x51. Peso 3,7 kg.

Unità di misura N

Përshkrim

Kolltuk i palosshëm në aliazh të dritës së anodizuar. Vend dhe mbrapa në kanavacë akrilike blu, të mbushura me qepje të dyfishtë. Përmasat cm. 81x52x51. Pesha 3.7 kg.

Njësia e masës N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “POLTRONCINA IN LEGA PIEGHEVOLE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *