GIACCONE “COASTAL” BLU MARINE

164.00 

Available on backorder

Description

P52762

Descrizione

Giubbotto respirante,impermeabile e leggero concepito per la navigazione costiera o qualsiasi altra attività sportiva.E’ realizzato in poliammide ad alta resistenza spalmato di un rivestimento idrofilo.Collo e paramento foderati in pile,foderato in maglia,due tasche anteriori ed una interna

Unità di Misura

N
PERKTHIMI:

P52762

XHAKET NAVY BLU “COASTAL” TG.XS

Përshkrimi

Xhaketë e lehtë, e papërshkueshme nga uji dhe e lehtë, e projektuar për lundrim bregdetar ose çdo aktivitet tjetër sportiv. Është bërë nga poliamide me rezistencë të lartë e veshur me një shtresë hidrofile. Jakë dhe jelek me rreshtim prej qethi, rreshtuar në rrjetë, dy xhepa përpara dhe një brenda
Njësia Matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “GIACCONE “COASTAL” BLU MARINE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *