FANALE SERIE 35 FONDA DHR

86.00 

Available on backorder

Description

4040130

Luce nera a 360° con luce bianca

Descrizione

R.I.Na. e MED 96/98 – EC per navi commerciali In policarbonato nero rinforzato, staffa a parete in acciaio inox completa di certificato di omologazione. Fornito senza lampada, lente in policarbonato Fresnel antiurto.
La misura

N

Perkthimi:

4040130

360 ° dritë e zezë dhe dritë të bardhë

Përshkrim

R.I.Na. dhe MED 96/98 – EC për anijet komerciale Në polikarbonat të zi të përforcuar, kllapa muri prej çeliku inox e kompletuar me certifikatë miratimi. Furnizohet pa llambë, lente polikarbonat Fresnel rezistente ndaj goditjeve.
Masa

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “FANALE SERIE 35 FONDA DHR”

Your email address will not be published. Required fields are marked *