CINGHIE SERRAVELE

32.44 

Available on backorder

Description

 P42665

N.4 CINGHIE ROSSE CM.90

Descrizione

Cinghia serravele in polipropilene e filo in poliestere resistente ai raggi UV, perfette per chiudere la randa sul boma o fissare cime. Facili e veloci da mettere e togliere grazie alla chiusura a velcro. Larghezza mm.40.

Përshkrim

Rrip me hobe polipropileni dhe fije poliesteri rezistente ndaj rrezeve ultraviolete, perfekte për mbylljen e velave kryesore në bum ose për fiksimin e litarëve. I shpejtë dhe i lehtë për tu veshur dhe hequr falë mbylljes me velcro. Gjerësia mm.40.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CINGHIE SERRAVELE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *