WOMEN’S THALIA PIQUE POLO

76.99 

Description

No. 30349
WOMEN’S THALIA PIQUE POLO
Our soft, 100% organic cotton polo has the chic details to make it your new favorite. We designed it with a pique texture, ribbing at the arm cuffs and a delicate five-button placket. Contrasting colors at the cuffs achieve an elegant yet preppy casual look.
Weight220g
Nr.  30349

Poloja jonë e butë, 100% organike prej pambuku ka detajet elegante për ta bërë atë të preferuarin tuaj të ri. Ne e dizajnuam atë me një teksturë pique, me brinjë në krahe e krahëve dhe një jake delikate me pesë butona. Ngjyrat me kontrast tek menget arrijnë një pamje elegante, por edhe të përshtatshme casual.
Pesha: 220g

Madhësia e disponueshme: S   
Ngjyra e disponueshme: 095 PINK SORBET

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WOMEN’S THALIA PIQUE POLO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *