WOMEN’S HH LOGO T-SHIRT

41.99 

Description

No. 34112
WOMEN’S HH LOGO T-SHIRT
Our classic-fit women’s HH® logo T-shirt is made with a comfortable and 100% organic cotton jersey
Fiber Content100% Organic Cotton
Care InstructionsIron on reverse, Some fading may occur on bright colours, Wash dark colours separately, Wash inside out
Weight210g

Nr. 34112

Bluza jonë klasike me logo HH® për femra është bërë me një bluzë të rehatshme dhe 100% pambuk organik
Përmbajtja e fibrave: 100% pambuk organik
Udhëzimet e kujdesit: Hekurosni në anën e pasme, Mund të ndodhë pak zbehje në ngjyrat e ndezura, Lani ngjyrat e errëta veçmas, Lani brenda jashtë
Pesha: 210 g

Madhësia e disponueshme: XS; S; M; L
Ngjyra e disponueshme: 001 WHITE
Madhësia e disponueshme: XS; S   
Ngjyra e disponueshme: 162 RED

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “WOMEN’S HH LOGO T-SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *