Sale!

W OKAPI ATS

115.20 

Category:

Description

11688

Okapi is our new Versatile, breathable and quick-drying all-terrain-sneaker. This lightweight approach shoe offers great traction, stability and cushioning.

Product Features:

Upper: HH Max-Vent
HH Quick Dry
HH Lite-Frame
Flowknit
HH Pro Guard
Midsole: HH Power-Stride
HH Max-Comfort Insole
Anti Microbial
Outsole: HH Max-Grip
HH Tough-Wear

SIZE: 38

 

Okapi është atletet tona të reja të gjithanshme, që marrin frymë dhe thahen shpejt për të gjithë terrenin. Kjo këpucë e lehtë për afrim ofron tërheqje, stabilitet dhe mburrje të madhe.

Karakteristikat e produktit:

Pjesa e sipërme: HH Max-Vent
HH tharje e shpejtë
HH Lite-Frame
Flowthur
Garda e HH Pro
Midsole: HH Power-Stride
Shtolë HH Max-Comfort
Kundër mikrobeve
Sholla e jashtme: HH Max-Grip
HH Veshje e ashpër

MASA; 38

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “W OKAPI ATS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *