Sale!

W ESS PIQUE POLO

72.00 

Categories: ,

Description

No. 82168

ABOUT

A stylish and casual staple, ideal for spring and summer. The Essential Pique Polo Shirt has an organic cotton base with the classic ribbed collar and cuffs and a button placket to the chest.

COMPOSITION

Shell: 100% Organic Cotton

CARE INSTRUCTION

Do not use biological washing detergent,Do not use fabric softener,Wash inside out,Wash with similar colours,Do not iron on print
Nr.  82168
RRETH
Një element kryesor elegant dhe i rastësishëm, ideal për pranverë dhe verë. Këmisha Essential Pique Polo ka një bazë pambuku organik me jakë dhe menge klasike me shirita dhe me butona në gjoks.
PËRBËRJA
100% pambuk organik
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent larës biologjik, Mos përdorni zbutës rrobash, Lani mbrapsht, Lani me ngjyra të ngjashme, Mos hekurosni në printim
Madhësia e disponueshme: 8; 16
Ngjyra e disponueshme: 344 ESSENTIALLY

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “W ESS PIQUE POLO”

Your email address will not be published. Required fields are marked *