UPPER SHEET + PILLOW CASE SANTORINI – SINGLE BLUE

86.00 

Description

Sábana encimera y funda para almohada en tamaño individual. Fabricada en algodón 100%
La sábana lleva un bordado con un ancla.

Çarçaf i sipërm dhe jastëk në madhësi individuale. Bërë prej pambuku 100%
Është e qëndisur me një spirancë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “UPPER SHEET + PILLOW CASE SANTORINI – SINGLE BLUE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *