Sale!

NAPIER CHINO SHORT

108.99 

Categories: ,

Description

ABOUT

81169

A smart-casual short for long days out in warm weather. The Napier Chino Short has two lower pockets, jetted rear pockets and a zip fly and button closure with belt loops at the waist if you desire a more finished, tailored aesthetic.
AVAILABLE SIZES 
34/26
COMPOSITION
Shell: 98% Cotton, 2% Elastane
EXPLORE ALL FEATURES
• Two lower pockets • Jetted rear pockets • Zip fly and button closure • Belt loops at the waist for secure, tailored wear with a belt • Musto branded leather patch
CARE INSTRUCTION
Do not use biological washing detergent,Wash with similar colours,Dry inside out
PERKTHIMI

RRETH

81199

Një i shkurtër i zgjuar-casual për ditë të gjata jashtë në mot të ngrohtë. Napier Chino Short ka dy xhepa më të ulët, xhepa të pasmë me avion dhe mbyllje me zinxhir dhe butona me sythe rripi në bel nëse dëshironi një estetikë më të përfunduar dhe të përshtatur.
PËRMASAT E DISPONUESHME
34/26
PËRBËRJA
Predha: 98% pambuk, 2% elastan
EKSPLORO TË GJITHA KARAKTERISTIKAT
• Dy xhepa të poshtëm • Xhepa të pasmë me avion • Mbyllje me zinxhir dhe mbyllje me butona • Unakë rripi në bel për veshje të sigurt dhe të përshtatur me një rrip • copë lëkure të markës Musto
UDHËZIM PËR KUJDESIN
Mos përdorni detergjent larës biologjik, Lajeni me ngjyra të ngjashme, thajeni nga brenda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “NAPIER CHINO SHORT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *