MIRA AERO SUP 10.0

1,199.99 

Out of stock

Categories: ,

Description

 8080654

Descrizione

Sup leggero e rigido grazie alla tecnologia Heat Bonded e alla nuova costruzione X-Stitching. Con imbottitura in schiuma EVA antiscivolo e anelli a D nella parte anteriore e posteriore. Fornito di pagaia regolabile, zaino impermeabile e gonfiatore a doppia azione. Dimensoni cm 305 x 81 x 12 Peso kg 7,5 Capacità max kg 100

Unità di misura

N

PERKTHIMI

Artikulli 8080654

Përshkrimi

I lehtë dhe i ngurtë falë teknologjisë Heat Bonded dhe konstruksionit të ri X-Stitching. Me mbushje me shkumë EVA që nuk rrëshqet dhe unaza D në pjesën e përparme dhe të pasme. E pajisur me vozitje të rregullueshme, çantë shpine të papërshkueshme nga uji dhe pompe me veprim të dyfishtë. Dimensionet 305 x 81 x 12 cm Pesha 7.5 kg Kapaciteti maksimal 100 kg

Njësia matëse

N

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MIRA AERO SUP 10.0”

Your email address will not be published. Required fields are marked *