Sale!

MEN’S MARINA MUSTO LOGO T-SHIRT

57.99 

Categories: ,

Description

82198

ABOUT

Made from 100% organic cotton with Musto branding on the chest and sleeve.
Shell: 100% Organic Cotton
FEATURES
  • 100% organic cotton
  • Graphic designs
  • Chest embroidery badges
  • Contrast back neck tapes
  • Trapeze back neck facing

CARE INSTRUCTION

Machine wash in cold water – 30°C, Do not bleach, Tumble dry – low heat, Iron low heat, Do not dry clean
PERKTHIMI

82198

RRETH

E bërë nga 100% pambuk organik me markën Musto në gjoks dhe mëngë.

Predha: 100% pambuk organik
TIPARET
100% pambuk organik
Dizajne grafike
Shenjat e qëndisjes së gjoksit
Shirita me kontrast të qafës së pasme
Trapez me qafën e pasme përballë

UDHËZIM PËR KUJDESIN

Lahet në makinë në ujë të ftohtë – 30°C, Mos zbardh, thahet në tharëse – nxehtësi e ulët, hekuroset në nxehtësi të ulët, mos thahet

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEN’S MARINA MUSTO LOGO T-SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *