Men’s Maridalen Fleece Pullover

95.00 

Available on backorder

Categories: ,

Description

Men’s Maridalen Fleece Pullover
63164
A classic cozy men’s fleece pullover with a chest snap pocket
This will become your go-to fleece pullover, perfect for both wild adventures and city life, with a convenient four-button neck placket and a spacious snap pocket to securely carry your phone.
Fiber ContentShell: 100% Polyester – Shell 2: 100% Polyester
Care InstructionsClose hook and loop before washing,Do not soak,Do not use fabric softener,Wash inside out
Weight500g
Perkthimi:
Një pulovër klasike komode prej leshi për meshkuj me një xhep të mbërthyer në gjoks
Ky do të bëhet pulovri juaj i preferuar, i përsosur si për aventurat e egra ashtu edhe për jetën në qytet, me një xhaketë të përshtatshme me katër butona dhe një xhep të gjerë për të mbajtur telefonin tuaj në mënyrë të sigurt.
Përmbajtja e fibrave: Predha: 100% poliestër – Shell 2: 100% poliestër
Udhëzimet e kujdesit: Mbyllni grepin dhe unazën përpara se të lani, mos njomni, mos përdorni zbutës rrobash, lani nga brenda
Pesha: 500g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Men’s Maridalen Fleece Pullover”

Your email address will not be published. Required fields are marked *