Sale!

MEN’S HH® LOGO T-SHIRT

71.25 

Description

No. 33979-364

Our classic T-shirt that features a large HH® logo on the chest.
A short sleeve T-shirt for men in a up to date modernized classic fit. Lightweight and comfortable quality 100% cotton single jersey T-shirt manufactured in Europe. A classic style that features a large HH® logo on the chest.
Fiber ContentShell: 100% Organic Cotton
Care InstructionsSome fading may occur on bright colours,Wash dark colours separately,Wash inside out,Do not iron on print
Weight220g
Perkthimi:
Bluza jonë klasike që përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Një T-shirt me mëngë të shkurtra për meshkuj në një përshtatje klasike të modernizuar. Bluzë e lehtë dhe me cilësi të rehatshme 100% pambuk fanellë e prodhuar në Evropë. Një stil klasik që përmban një logo të madhe HH® në gjoks.
Përmbajtja e fibrave: Predha: 100% pambuk organik
Udhëzimet e kujdesit: Disa zbehje mund të shfaqen në ngjyrat e ndezura, lani veçmas ngjyrat e errëta, lani brenda jashtë, mos hekurosni në printim
Pesha: 220g

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEN’S HH® LOGO T-SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *