MEN’S HH BOX T-SHIRT

39.00 

Category:

Description

53285

Super-soft organic cotton t-shirt with a bold HH® logo on the chest.
This cool logo tee is super soft. It looks good out and about or home kicking back.
Fiber Content: Shell: 100% Cotton
Care Instructions: Iron on reverse,Some fading may occur on bright colours,Wash dark colours separately,Wash inside out

PERKTHIMI:

Bluzë pambuku organik super e butë me një logo të theksuar HH® në gjoks.
Kjo bluzë e lezetshme logoje është super e butë. Duket mirë jashtë dhe duke u kthyer në shtëpi.
Përmbajtja e fibrave: Predha: 100% pambuk
Udhëzimet e kujdesit: Hekurosni në anën e pasme, Mund të ndodhë pak zbehje në ngjyrat e ndezura, Lani ngjyrat e errëta veçmas, Lani nga brenda

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “MEN’S HH BOX T-SHIRT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *